Adet günümden 4-5 gün gecikti bundan önce idrar testi yaptım negatif çıktı bu gün kan testi yaptırdım sonuç 2,39 çıktı

 Adet günümden 4-5 gün gecikti bundan önce idrar testi yaptım negatif çıktı bu gün kan testi yaptırdım sonuç 2,39 çıktı sizce erken bir gebelik mi ? beklemem mi gerekiyor hala adet görmedim çünkü

Tahlil.com Cevabı : Adet görmemiş olmanız gebe olacağınız anlamına gelmez.Sonucunuz negatif , adetinizde gecikme olduktan sonra yapıldıysa gebelik olmadığını söyleyebiliriz.

e************* :

Merhaba lütfen hemen cevap yazın çok çaresizim 4 haftalık gebeyim bir senedir tansiyon hastasıyım şuan tansiyonum 150/100 bazen 180 oluyor ıkı cocugum var esım rısklı dıyor aldıralım bu kurtaj içn bır sebepmi sağlıgım tehlıkeye girermı

Cevap:

Öncelikle geçmiş olsun.Hipertansiyon gebelikte istenmeyen bir durumdur.Çocuğu aldırıp aldırmayacağınız ise, eşiniz doktorunuz ve sizin birlikte karar alacağınız bir durum.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.