Adet kanamalarimin miktarinda degisme var ve 10 gunden fazla suruyor.

Adet kanamalarimin miktarinda degisme var ve 10 gunden fazla suruyor.Yuzumde tuylenme ve saclarimda dokulme var.Adetimin 3. gununde yapilan tahlil sonuclarim : DHEA-SO4:134.3 Estardiol :245 FSH (ELISA ) : 1.82LH : 5.57Prolaktin: 13.07s TSH:1.33Serbest Testosteron:0.55Bir yil boyunca yasmin kullanmam soylendi.Sizin yorumunuz nedir?Simdiden tesekkurler....

Tahlil.com Cevabı : Hormonlarınızda bozukluk görülüyor.Yasmin hormon değerlerinizi düzenleyen bir ilaçtır.Doktorunuz gereken tedaviye başlamış.