Adet kanamam 3-4 gün gecikti.Hamile olma ihtımalim var mı ?

Adet kanamam 3-4 gün gecikti.İlk gun açık renk son iki gün koyu katı renk aktı. Daha onceden ilaç kullandım ve yumurta catlatma ıgnesı fakat yukarda belırttıgım gıbı adet gördum.Hamile olma ihtımalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.Adet görülmüş olması hamilelik ihtimalin ortadan kalktığını gösterir.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....