Adet kanamam normalden erken oluyor. Üstüne görme olabilir mi?

Merhaba ben 1 yıllık evlıyım korunmuyoruz normalde adet 40 gunde olurdum bu sefer yirmi iki gün sonra oldum kasıklarım agrıyor halsızlık mıde bulantısı oldu ılk defa ustune gormede erken olabılıyor mu adet?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda bir şüpheniz varsa, gebelik testi yaptırmalısınız.Üstüne görme gebelik durumunda görülmektedir.