Korunarak ilişkiye girdim. Ama kondom biraz bol geliyordu. Sonrasında adet oldum ama bu ay bir lekelenme oldu. Hamile kalmış olabilir miyim?

Hocam merhabalar ben sevgilimle adetimin 3. gunu aksami arkadan korunarak iliskiye girdim. Ama kondom biraz bol geliyordu. Adetim 6. gunde bitti. 1 ay sonrasinda yani simdi adetimin olmasi gerektigi gun adet oldum ama 1 gun surdu ertesi gunu lekelenme oldu ve su anda lekelenmenin oldugu gundeyim 4 5 gundur de bulantim ve kusmam var sizce hamile kalmis olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı ve ters bir ilişkide hamile kalma olasılığı çok düşüktür. Düzenli adet kanamanız bir süre daha gecikirse gebelik testi yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıda bu konu ile ilgili bilgiler bulacaksınız. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805