Adet olduktan sonra temizlendim ve tekrar 1 ay sonra adet oldum halen hamilelik riskim var mıdır?

Hocam erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim ve arkadan boşalma oldu. İlişkiye girdiğimde adetime 2 3 gün vardı adetim olması gereken tarihte olmadı 4 5 gün gecikti. Adet olduktan sonra temizlendim ve tekrar 1 ay sonra adet oldum halen hamilelik riskim var mıdır.Evli değilim açık bilgi istiyorum?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte adet gecikmesi değil, tamamen kesilmesi söz konusudur. 2 defa adet olmanız, hamile olmadığınızı gösteriyor.