İlişkiden 10 veya 11 gün sonra regl oldum.Ağrım hep olur.Sonra azaldı. İlişkiden 25 26 gün geçti göğüslerim ağrıyor. Sanki hafif mide bulantısı var?

Merhaba, 3 4 kez geri çekilme yöntemiyle cinsel birliktelik yaşadım.İlişkiden 10 veya 11 gün sonra regl oldum.5 gün süren reglim 3 gün sürdü lakin ilk gün çok kanamam oldu ve bayağı ağrım vardı.Ağrım hep olur.Sonra azaldı. İlişkiden 25 26 gün geçti göğüslerim ağrıyor. Sanki hafif mide bulantısı var?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması görmüşseniz hamilelikten söz edemeyiz.