Adet oldum.gebelik testi yaptirmam gerekir mi

Merhaba.cinsel yakinlasma yaşadık kiyafetlerle.adetime iki gün vardi ama adet oldum.gebelik testi yaptirmam gerekir mi?normal seyrinde sürdü

Tahlil.com Cevabı :

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Zaten adet gördüğünüze göre hamilelik ihtimali de ortadan kalkmış bulunmakta.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?