Adet olmadan 1 gün önce idrar tahlili yaptırdım. Sorunum sık sık idrara çıkmak

Adet olmadan 1 gün önce idrar tahlili yaptırdım. Sorunum sık sık idrara çıkmak ve karın bölgemde ağrıydı. idrar sonucumda yassı epitel 21, eritrosit 1, lökosit 0 çıktı. Doktor ürolojiye görünmem gerektıgını söyledi. sizce sorun ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir sorun görünmüyor, bol su için ve birkaç gün sonra tetkikinizi tekrarlayın..