Adet olmadan 2 hafta önce vajina içerisine girmeden sürtünmedeki zevk suyu dediğimiz prostat suyundan hamile kalma ihtimali nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Prostat sıvısı bulaşı ile hamileliğin oluşumu neredeyse imkansızdır. Emin olmak için adet gecikmesi bir haftadan daha uzun üre yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.