Adeti erken oldum. 1000 mg lık antibiyotik kullanıyorum .neyim var çok korkuyorum hamile mıyım ne yapmalıyım?

31 temmuz 1-2 ağustosta sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.29 temmuzda adetim bitmişti. Normalde 23 ünde olmam lazım adetimi ama 10 ağustosta gecesinden beri kanamam var.4-5 gündür ağır hastalık geçirdim 1000 mg lık antibiyotik kullanıyorum .neyim var çok korkuyorum hamile mıyım ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz ancak kanamanın neden erken olduğunu öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneririz.