Bazı şikayetler sonucu doktora gittim ve beni bazı testlere tabi tuttular.

Merhabalar, İsmim Firdevs Torun.Bazı şikayetler sonucu doktora gittim ve beni bazı testlere tabi tuttular.İki idrar testi, bir kültür bir de simir testi.şikayetlerim: kaşıntı, yanma, kanlı idrar, sık lavaboya çıkıp sürekli lavabo ihtiyacım varmış gibi hissediyorum.idrar testi sonuçlarım ise; WBC 16 KARŞISINDA H HARFİ YAZIYOR. RBC 14 H EPİ 16 H DANSİTE 1.03 LÖKOSİT LEU 25 pH 25 BLD 50 Diğer değerlerim normal gözüküyor.Bazılarının karşısında da H harfi var.Yeni evliyim bebek düşünüyorum.Bu durum bende bir engel ya da sorun oluşturur mu? şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : idrar yolu enfeksiyonunuz var, idrar kültürü yapılması ve tedavi verilmesi gereklidir..

s****************** :

Anti-HIV     0.38     N     0.0 - 1.0                 Eliza                             Anti HCV     0.18     N     0 - 1                 HBsAg     0.4     N     0.0 - 1.0                 Kan testimin sonuçları ne anlama geliyor hocam inşallah bir sorun yoktur şimdiden teşekkür ederim

Cevap:

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.