Adetim 1 gün gecikti kan testi yaptırdım sonuç negatif.şuan 3 gün geçti.sonuçkesin doğrumudur biraz daha beklemelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde defalarca uyarıda bulunuyoruz, en az 5 günlük gecikme sonrası test yaptırın diye, sizin gibi bu süreyi erkene çekenler böyle gereksiz yere kafalarını karıştırıyorlar.