Kanla karışık meni geldi ama ilk günkine göre daha azdı bunun nedeni ne olabilir*

merhaba hocam ben 19 yaşında gayım partnerimle an*l ilişki yaşadıktan sonra boşalmamda kanla karışık meni geldi 2 gün sonra masturbasyon yaparken yine kanla karışık meni geldi ama ilk günkine göre daha azdı bunun nedeni ne olabir

Tahlil.com Cevabı : Menide kan görülmesi bazen görülebilir ve çoğu zaman geçicidir. Devam ederse bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.