Adetim 10 gün gecikti beta hcg değeri 38 çıktı 2 gün arayla beta hcg baktırdım her baktırdığımda değer düşmeye başladı

 Adetim 10 gün gecikti beta hcg değeri 38 çıktı 2 gün arayla beta hcg baktırdım her baktırdığımda değer düşmeye başladı bir hafta sonra kanamayla beraber değer sıfıra düştü ben hamile miydim?

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?https://tahlil.com/blog/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir-1005