Hangi tarihte Beta HCG testi yaptırmalıyız?

 Ekimin 22 sinde iç çamaşırlar üstünden sürtünme ile ilişkiye girdik boşalma yok regl günü 3 kasımdi 28 ekim sabahı her ay olduğu gibi bir hafta evvel regl oldu beş gün normal seyirde sürdü yinede endişeliyiz beta hcg testini yaptirmak istiyoruz sizce hangi tarihte test yapmamiz daha iyi olur ?

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzun cevabını aşağıdaki bağlantıda bulacaksınız. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805