Adetim 13 gün gecikti. İlaç kullandım ancak hala adet olmadım. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar. Nişanlımla ters ilişkiye girdik. Anüsten akan meniyi vajinaya doğru peçeteyle sildik. Sürekli adet düzensizliği yaşıyorum. Adetim 13 gün geçikti. Tarlusal kullandım şuan 3.gündeyim adet olmadım. Hamile olma olasılığım var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde hamilelik düşük bir olasılık ancak adetiniz bir haftadan fazla geciktiği için gebelik testi yaptırabilirsiniz. Daha net cevaplar alacaksınız.