Adetim 3 ay geciktiği için doktora gittim ultrasonla baktı ve hormon testi istedi_?

Merhaba ; adetim 3 ay geciktiği için doktora gittim ultrasonla baktı ve hormon testi istedi adet ilacı kullandıktan sonra ,adetimin 3.günü hormon testi yapılacak, hormon testi nedir ve nasıl yapılır ?tedavi süreci hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Hormon testlerine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/tahlil-coma-hormon-testlerini-soran-bayanlara-oneriler