Adetim 8 gün gecikti ve b-hcg testi yaptım. 1.20 negative çıktı

Adetim 8 gün gecikti ve b-hcg testi yaptım. 1.20 negative çıktı. Fakat doktor buna güvenmeyin dedi. Daha sonra yine yapın dedi. Benim kafam karıştı. B-hcg testi kesin sonuc veriyor diye biliyordum. Acaba yanlış mı biliyorum. Ultrasona giricem zaten. Güvenirliği %100 diyebilir miyiz b-hcg için?

Tahlil.com Cevabı : Bazen geç döllenme olabilir, bu nedenle adet olmaz iseniz 1 hafta sonra testi tekrarlayın..