Beta HCG testi yapıldı ve sonuç 696 çıktı. Çoğul gebelik olabilir mi?

Merhabalar.16.05.2014 de hcg 35.96 çıktı. 21.05.2014 de ise muayene olmaya gittim yeniden hcg testi yapıldı ve sonuç 696 çıktı. Doktor keseyi göremediği için henüz net bir şey söyleyemedi ama çoğul gebelikten şüphelendiğini ifade etti Hcg sonucunun 215l er de çıkması gerekirken birden bire artış var dedi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun söylediklerine katılıyoruz..