Adetim 9 gun gecikti kan testim 3.03 ve idrar testim pozitif cikti dun adet oldum

Adetim 9 gun gecikti kan testim 3.03 ve idrar testim pozitif cikti dun adet oldum. Bugun yine test yaptim sonuc pozitif hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüze göre ve Beta HCG testiniz de negatif çıktığına göre hamilelik yok