Adetim biteli 14 gün oldu ve 28 ağustostan beri korunmuyoruz. Gebe olabilir miyim?

Adetim biteli 14 gün oldu ve 28 ağustostan beri korunmuyoruz son 3 gün kahverengi lekem gelmekte az miktarda pembemsi kan da geliyor sebebi nedir hamile olma durum olasılığım var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Korunmadan yaşanan bir cinsel ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali yüksektir. Ancak çok daha net bir cevabı adet tarihinizde bir gecikme yaşanırsa yaptıracağınız gebelik testi ile öğrenebilirsiniz.