Adetim bitti bittigi gün ilişkiye girdik hamıle olmak için hamileligim ne zaman belli olur

Merhaba sizee danışmak istedim benım kistim vardı fakat doktor hap verdi geçtı 2doktorada gıttım hıc bır sorunum çıkmadı ve adetim bitti bittigi gün ilişkiye girdik hamıle olmak için hamileligim ne zaman belli olur

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olur ise test yaparsınız..