Beta hcg değeri 0.36 çıktı. Gebelik var mı?

Merhaba 21 şubtta nisnlmla brbr oldk ice bslma oldu. 12 mrtta adtmı grdm tdbr ıcn 17 mrtta ozl bı tp mrkznde knda beta hcg yptrdm 0.19 ve ıkncı adtm 10 nsnda gldı . Bn hla krktgm ıcn aynı yrde testı. 2 nsnda tkrarldm 0.36 karnım sıs gbı hamlılelık drmunda kanda beta hcg da ckmamsı mumkun mu ?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşmasıyla bakılan kanda Beta HCG değerinin de yükselmesi hamileliğin önemli bir destekleyicisidir ancak kan da gecikmeli olarak yükseldiği de olmaktadır. Ancak sizin durumunuzda ilişki sonrası adet kanaması olduğunuzu belirttiğiniz için hamilelikten söz edemeyiz.