Adetim den 4 gün önce iliskiye girdim kondomu takmadan önce biraz üstünde durdu genitalimin

Adetim den 4 gün önce iliskiye girdim kondomu takmadan önce biraz üstünde durdu genitalimin 4 gün sonrada hasta oldum acaba bu gördüğüm adet üstüne gormemi çünkü hastalığım bittikten 10 gün sonra da siyah kanamam oldu sebebi nedir ve 4 gündür suruyo

Tahlil.com Cevabı : En doğrusu kanamanızın araştırılması ve tahlil ile muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanız.