Dün adet döneminin 1.gunuydu ve ben ilisliye girdim fakat arkadan ilişki yaparken arkama bosaldi

Dün adet döneminin 1.gunuydu ve ben ilisliye girdim fakat analdan yaparken bosaldi ve assa dogru kaydigini hissetdim hamilemiyim korkuyorum daha evliligin ilk yili ve daha erken

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür ilişkilerde zaten hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Zaten adetli olduğunuz dönemde yaşamışsınız bu durumu.Hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.