Adetim gecikti gebelik test yaptırdım negatif çıktı.Hamilelik olabilir mi?

Merhaba 25 gün önce sürtünme ile bir ilişki yaşadım adet gecikmem olunca evde test yaptım negatif çıktı tüm adet belirtileri olmasına rağmen kanamam olmadığı için bugün hastaneye gittim ve ultrasona girdim gebelik de kist çıkmadı eğer olsa çıkarmıydı?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar hamile olmadığınızı göstermektedir.Adet gecikmesinin birçok sebebi olabilmektedir.Bu konuda detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.