an*l ilişki sırasında vajinaya sızıntı olmuş mudur?

Yumurtlama günüme yakın an*l bir ilişkim oldu. Erkek arkadaşım birden kendini çekti ve boşaldı. vajinaya sızabileceği endişesiyle ve 20 saat sonra ella kullandım. Hamile kalma ihtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya meni teması olmadığı sürece hamilelik söz konusu değildir.Anlattığınız durumda hamilelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Ayrıca  ella kullanmanızda bu ihtimali ortadan kaldırmaktadır.