Adetim gecikti yumurtalıgımda kist var nedeni kist olabilir mi?

Hocam merhaba.2hafta once kıyafetlerle fazla temas olmamakla birlikte surtunerek iliski yasadım.Adetim gecikti yumurtalıgımda kist var nedeni kist olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?