Adetimde 40 gün gecikti pazar günü beta hcg yaptırdım ve sonucum 0.100 gebe olma olasılığım var mı?

hocam merhabalar son ilişkimin üzerinden 1 buçuk aya yakın bir süre geçti adetimde 40 gün gecikti pazar günü beta hcg yaptrdım ve sonucum 0.100 gebe olma olasılığım varmı??

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz. Adet gecikmesi yönünden bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.