Bhcg test sonucum 131.9 cikti gebe miyim ?

Merhabalar sonadet tarihim 20 agustostu 20 eylulde bhcg test sonucum 131.9 cikti gebe miyim ? Idrar yolu iltihabim var gebeysem zarari olur mu tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz pozitif. Hamile olup olmadığınız ultrasonla muayene sonrası kesinleşir. İdrar yolları enfeksiyonu için ilaç kullanmanız gerekli. Tedavi olduğunuz sürece gebeliğe zararı olmaz.