Adetimden 1 2 gün önce sevgilimle ters ilişki yaşadim makat bölgeme boşaldi spermlerin vajinama girip girmediginden emin degilim bu yuzden aşiri stres yaptim 1

Adetimden 1 2 gün önce sevgilimle ters ilişki yaşadim makat bölgeme boşaldi spermlerin vajinama girip girmediginden emin degilim bu yuzden aşiri stres yaptim 1 gun sonra tarlusal kullandim ve adet oldum. Hala hamile olma riskim varmi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde yaşanan ilişkilerde hamile kalmak mümkün değildir.