Erkek arkadaşımla adet döneminde (19-20 gün önce) arkadan yolla ilişkiye girdim. Peçeteye boşaldı. Sabah sol kasığım ağrıdı.

Erkek arkadaşımla adet döneminde (19-20 gün önce) an*l yolla ilişkiye girdim. Peçeteye boşaldı. Sabah sol kasığım ağrıdı. Hep hamile gibi hissediyorum adetime 4 gün var. Belim ağrıyor, göğüslerimde ağrıyor. Kasıklarıma da ara ara ağrı giriyor ve çok karnım gurulduyor. Adet olacağım diye mi yoksa hamilelik mi bu?

Tahlil.com Cevabı :

Bu belirtiler adet olacağınızı işaret eden belirtiler.