Adetimden 7 gün geçti strese baglı zanettiğim için gebelik testi yapmdım.adet oldum

Adetimden 7 gün geçti strese baglı zanettiğim için gebelik testi yapmdım.adet oldum 3 gün hafif kanamalarım oldu. sonra gözlerimde kararmalar sabahları mide bulantısı uyku isteği olamay başladı test yaptım negatif belirtiler devam ediyor

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik belirtiler veya sizin hissiyatınız ile teşhis edilmez.Hamileliğin tanısı için tüm dünyanın kabul ettiği gebelik testi yöntemleri var.
Gereksiz ayrıntılarla kafa yormanıza gerek yok.

Test sonucu da negatif çıkmış bu durumda hamilelik