Adetime 4 gün var beta HCG testi yaptırdım 1.20 negatif çıktı . Acaba yükselme ihtimali olabilir mı.

 Ben yeni evliyim ve eşimle bebek istiyoruz. 35 günde bir adet oluyorum. En son 22 Aralık da adet oldum. Şimdi ise 23 ocak adetime 4 gün var beta HCG testi yaptırdım 1.20 negatif çıktı . Acaba yükselme ihtimali olabilir mı.

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?