Adetime 10 gün kala beta hcg yaptırdım 15.81 çıktı. doktor 3 gün sonra tekrar yaptır dedi yaptırdım bu defada 3.38 çıktı.

 Adetime 10 gün kala beta hcg yaptırdım 15.81 çıktı. doktor 3 gün sonra tekrar yaptır dedi yaptırdım bu defada 3.38 çıktı. ayrıca düşük tehlilesi oldu için progestan yazdı kullanıyorum şimdi adet günüm geldi ama olmadım. benim bu beta hcg değerlerim ne anlama geliyo acaba

Tahlil.com Cevabı :  Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?