Beta HCG değerime göre hamile değilim ama doktorum tekrar test yapmamı söyledi. Hamile olabilir miyim?

 Merhaba,adetim 10 günden fazla gecikti ve ilişki sonrası adet görmedim doktoruma gittim kan testinde beta hcg 4.3 çıktı kesin değilsiniz diyemeyiz dedi erken olabilr dedi tekrar 2-3 sonra test istedi hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz devam ederse doktorunuzun tavsiye ettiği gibi tekrar gebelik testi yaptırmanız sizi sonuca ulaştıracaktır. Hamilelik durumunda Beta HCG değeri kanda veya idrar da git gide artış gösterir.