Adetime 12-13 gün kala ultrasonda kese görüntüsü sebebiyle kan tesi yapıldı.0,100uIU/ml çıktı.

Adetime 12-13 gün kala ultrasonda kese görüntüsü sebebiyle kan tesi yapıldı.0,100uIU/ml çıktı.Ancak şuanda 8 günlük bir adet geçikmesi yaşıyorum ve bugün çok az kahverengi silik bir akıntı geldi. aynı zamanda kasıklarımın üstünde ve göğüslerde adet sancısı gibi ağrı var.Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

Tahlil.com Cevabı :

Bir kadın doğum uzmanına başvurun.Ultrason tahlili de da isteyebilir

Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.
Kahverengi akıntının ne anlama geldiği, bir gebelik belirtisi olup olmadı gibi sorular da sıklıkla Tahlil.com'a geliyor.
Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.