Adetimin 3. gününe ait sonuçlara göre hamile kalabilir miyim?

Adetimin 3. gününe ait sonuçlara göre hamile kalabilir miyim? 5 yıllık evliyim. 4 yıldır korunmamaıza rağmen cocuk sahibi olamıyorum. FSH: 10.31, (geçen ay 7.17 idi, neden yükselmiş olabilir) total testeron: 0.09 TSH: 1,94 LH: 5,53 Hemogram: Çıktı Prolaktin: 14,40 Estradiol(E2): 45 Progesteron:1.71?

Tahlil.com Cevabı : FSH, TSH, LH,Prolaktin,Estradiol sınırlarınız normal ancak Progesteron çok az bir miktar (1,5 üst sınır) yüksek çıkmış. Önemli bir sorun görünmüyor, ancak kadın doğum uzmanının bu sonuçlarla birlikte diğer bulguları da değerlendirmesi gerekir..