Adetimin 3.günü kan tahlili verdim. Sonuçlarda problem var mı?

29 yaşındayım. Adetimin 3.günü kan tahlili verdim. Sonuçlarda problem var mı? Bekarım. rnLüteinleştiren hormon (LH) 4,86mIU/mLrnFSH 4,96 mIU/m TSH 1,729 µIU/mL0,27 - 5,1rnEstradiol 26pg/mL Prolaktin 17,02 ng/mL1,4 - 25 Serbest T3 3,11pg/mL1,45 - 4,6 rnSerbest T4 1,07ng/dL0,8 - 1,8

Tahlil.com Cevabı :

Bilhassa kadınlar olmak üzere tüm hormon tetkik ve tahlillerinin değerlendirilip yorumlanma aşamasında yapılan testlerin referans değerleri, tahlil için kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.
Hormon testi sonuçlarınıza dair Tahlil.com'a sorunuzu,  belirtilen kurallara göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Konuya dair aşağıdaki bağlantıda  detaylı bilgi ve açaıklamaları  bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar