Adetimin 4. veya 5.günümdeydim ve erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizde iken bir şeyler yaşadık?

Adetimin 4. veya 5.günümdeydim ve erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizde iken bir şeyler yaşadık. bir 15 dakika sonra iç çamaşırıma pıhtılaşmış bir şekilde koyu kırmızı kan keldi. kızlık sarımın bozulmasından kaynaklanan kan mı ? yoksa adetten dolayı gelen kan mı? şimdiden teşekkür

Tahlil.com Cevabı : Kıyafet üzerinden yaşanan ilişkide kızlık zarının bozulması pek mümkün değil. Büyük olasılıkla adetten kaynaklı bir kanamadır.