Adetimin 5. günü erkek arkadaşımla sürtünme ile bir birliktelik yaşadık?

Adetimin 5. günü erkek arkadaşımla sürtünme ile bir birliktelik yaşadık bende kot pantolon kilot ve ped vardı erkek arkadaşımda hiç bir şey yoktu zevk suyu pantolonuma bulaştı tam vajina kısmının oraya ped olsada kilot kenarından içeri sızabilir mi bu durumda gebelik mümkün müdür?

Tahlil.com Cevabı : Rahat ol. Bu şekilde hamile kalamazsın.