Merhaba iki hafta önce sevgilimle pijama ve iç çamaşırı varken ilişkiye girdik?

Merhaba iki hafta önce sevgilimle pijama ve iç çamaşırı varken ilişkiye girdik.iç çamaşırı varken boşaldı benimde üzerimde biraz nemlilik vardı bugün adet olmam gerekiyordu karnım ağrıyor ve adet göremiyorum sizce psikolojik midır ?

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?