Adetimin ayın 8'inde gelmesi gerekiyordu hala gelmedi.

Merhaba, Adetimin ayın 8'inde gelmesi gerekiyordu hala gelmedi. Eşimle adet öncesi 5'inde beraber olduk. Hamile kalma olasılığının düşük olduğunu biliyorum ama gebelik oluşmuşsa kanda hcg değerini yükseltmeden adetin gelmemesine neden olabilir mi? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hormonal, stres, mevsim değişikliği,vb birçok neden olabilir..