Hocam norlevodan 7 gün sonra 6 gün kanama oldu sonra ilişkiden 16 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı. Risk var mı?

Hocam norlevodan 7 gün sonra 6 gün kanama oldu sonra ilişkiden 16 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı 50 gün sonra tekrar yaptırdım 0.31 çıktı norlevo kanamadan 33 gün sonra tekrar regl oldum hocam risk kalmamıştır değil mi? olayi kafamdan atamadım.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif olduğu ve ilişki sonrasında normal adet kanaması yaşadığınız için hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkıyor.