Adetimin ikinci günü sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama boşalma olmadı?

hocam yardım edin lütfen adetimin ikinci günü sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama boşalma olmadı zevk sıvısınında hamile bırakma olasılığı varmış hamile kalmaktan korkuyorum yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma olasılığı yok denecek kadar az ancak bir korku yaşıyorsunuz anlaşılan.