Erkek arkadaşımla 2 ay önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama benim üzerimde eşofman vardı iççamaşırıma sperm değmedi ?

merhabalar. erkek arkadaşımla 2 ay önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama benim üzerimde eşofman vardı iççamaşırıma sperm değmedi bu olaydan sonra 2 kere regl oldum fakat adetlerim düzensiz. üç hafta önce erkek arkadaşımın spermi elime bulaştı ben ellerimi yıkayıp idrarımı yaptım fakat temizlenirken elim genital bölgeme değdi adetimde bu ay 5 gün gecikti ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun çok çaresizim.

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin ne ilk eşofmanla sevişen siz değilsiniz ne de son siz olacaksınız.Sizin gibi eşofmanla sevişenleri bilgilendirmek için yazdığımız yazıyı okumanızı öneriyoruz.Aşağıda bulabilirsiniz.Bir dahaki sefere , sevişirken eldiven takmayı da kesinlikle unutmayın...http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi