Adetimin ilk günü kahverengi damlalar geldi sonrası gün test yaptım negatifti. Acaba testin yanılma payı olabilir mi?

Hocam merhaba adetimin ilk günü kahverengi damlalar geldi sonrası gün test yaptım negatifti. daha sonra çok yoğun bir şekilde regl oldum ve çok sancılıydı. sonraki regl dönemimde ise reglim çok azdı. ilişkiden 8 hafta sonra tekrar test yaptım yine negatifti acaba testin yanılma payı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Her testin yanılma payı olabilir..