Adetimin son günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamilelik olasılığın nedir?

Adetimin son günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadık,Ama kanamam varla yok arasıydı o kadar azdı.. Yorumlarınızı okudum adet dönemine yakınsa bu ilişki hamilelik oranı daha yüksekmiş..Benim bu ayki adet dönemime daha 25 gün civarı var.Hamilelik olasılığım nedir sizce?... Yardımlarınıza ihtiyacım var...

Tahlil.com Cevabı : Yorumlarımızı dikkatle okumamışsın, bu tür ilişkilerde hamilelik oranı çok düşüktür, spermlerin vajinaya temas etmesi gibi bir durum olduğunda bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.