Eşimle kan uyuşmazlığımız var. İlk çocuğumuzda bir sıkıntı olur mu?

Merhabalar, ben (-) ve eşim (+) yani kan uyuşmazlığımız var, ancak testlerimizi yaptırmadan önce birliktelik yaşadık ve gebe kalmam durumunda ilk çocukta oluşabilecek bir olumsuzluk oluşur mu, nasıl bir yol izlemeliyim, teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Panik olacak bir durumunuz yok şu aşamada, gebelik olursa eğer doktorunuz gereken bilgiyi ve yapılması gerekleri anlatacaktır size.Sitemizde konuya dair yazımızı da okumanızı öneririz.Arama motorumuzdan bulabilirsiniz.